Casa De Malte Na Cervejaria Jyba Villa
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Buitenzwembad |
| Sportactiviteiten Wandelen | Spa en ontspanning Spa-lounge | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 270 m² Casa De Malte Na Cervejaria Jyba Villa Itajubá biedt onderdak aan maximaal 10 gasten en ligt op 3 km van educatieve bezienswaardigheden zoals Federal University of Itajuba. De 3-slaapkamer villa biedt gasten draadloos internet en privéparkeren, en ligt op 10 minuten met de auto vanaf FEPI Fundacao de Ensino e Pesquisa de Itajuba.
Gasten het Wenceslau Bras Municipal Museum binnen minder dan 1 km hier vandaan vinden en het centrum van Itajubá binnen 30 minuten te voet bereiken. Lago do Parque Municipal de Itajubá is op 15 minuten met de auto vanaf Casa De Malte Na Cervejaria Jyba Villa gesitueerd.
Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. U kunt ook gebruikmaken van een koelkast, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Gasten kunnen dineren in Adega do Gaúcho, binnen het bereik van de 4-badkamer accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Lago do Parque Municipal de Itajubá1372 km
- EEWB - Escola de Enfermagem Wenceslau Braz1871 km
- Capela da Efei2157 km
- Militar Marechal Juarez Tavora Museum1077 km
- Cine Club Itajuba2030 km
- Theodomiro Santiago Museum2121 km
- Federal University of Itajuba1947 km
- Teatro Cristiane Riera1164 km
- Igreja Matriz de Nossa Senhora da Soledade2123 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos182 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Spa-lounge
- Wandelen
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is São José dos Campos van Casa De Malte Na Cervejaria Jyba Villa?
Er is een 185 km afstand tussen São José dos Campos en Casa De Malte Na Cervejaria Jyba Villa. - ❓
Biedt Casa De Malte Na Cervejaria Jyba Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa De Malte Na Cervejaria Jyba Villa biedt WiFi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa De Malte Na Cervejaria Jyba Villa?
Casa De Malte Na Cervejaria Jyba Villa beschikt over een ingerichte kitchenette met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Casa De Malte Na Cervejaria Jyba Villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Casa De Malte Na Cervejaria Jyba Villa logeren.